Korona - Genog

Přejít na obsah

Korona

Postřehy
8.5.2020

Zemi nedědíme po předcích, jen si ji vypůjčujeme od svých dětí“  - Saint-Exupéry

Velmi hluboká myšlenka, ale nedá se s ní souhlasit. Rádi ho nyní používají ekomagoři, tedy hlavně fašističtí liberálové v zeleném hávu povrchnosti, kde vlastně musíme ovládnout přírodu tak, aby nás nevyhubila. Vlastně je to postavené na principu kolektivní viny z principu zachování života a uvolnění životního prostoru potřebnějším.
 
V dnešní době, kdy jsme obklopení chaotickými informacemi, tedy především o koronaviru a ekologií se začínají uvádět do praxe nové sociální koncepty, které spíš známe z apokalyptických sci-fi. Především mne zaujaly zprávy z nemocnic Francie a Anglie, kde nechávají vědomě umírat pacienty nad 75 let. Švédsko je v tomto trochu humanitnější, tam organizovaně umírají až nad 80 let. Jednoduše proto, aby nezabírali místo a tím prostředky mladším a do budoucna potřebnějším. Tím se otevírají do budoucna nové možnosti, jak účinně a bez odporu regulovat populaci a co víc, především ji udržovat v naprosté poslušnosti až servilitě, která povede k špiclování jeden druhého a udávaní.
 
A co kdyby se pandemie objevovaly v cyklech například u silných populačních ročníku, kdy by se zavedla stínová důchodová reforma v zájmu vyššího principu humanity. Kdo z veřejnosti má přístup k datům daných virů a jiných neviditelných zabijáku a znalosti, aby je mohli analyzovat? Kdo ví, jak fungují PCR testy a jak pracují prognostici, epidemiologové a jim přidružené obory. Masmédia od „vědců“ vydají zprávu o přirozeném dění věci (náhod) a každá jiná zpráva bude označena za fake news (už dnes se zavádí automatická kontrola zpráv), takže se vytvoří sterilní informační prostředí, které nebude možné díky omezeným informačním zdrojů jakkoliv napadnout.
 
Za 2 – 3 generace už pandemie nebudou třeba, lidé si zvyknou a umírat (se vyřazovat) např. v 70-ti letech to bude povinnost. Jednoduše, poslední oslava narozenin dotována politickou autoritou, spojená s obřadním rozloučením se světem a do cca 30 dnů uspávací injekce.  
 
Jde o ekonomická opatření se sociálním přesahem. Vzhledem k tomu, že se obměny generací zrychluje, tak to může být rychlejší, než by jsme sami chtěli. Čím je člověk starší, tím je víc nemocný a k nemocem náchylnější. Léčba a celková údržba a služby pro seniory je jaksi ekonomicky čím dál náročnější a tento nový systém by mu výrazně pomohl. Dementních liberálních humanistů, máme na to bohužel dost.


9.05.2020

Co udělá stát, aby se nová katastrofa neopakovala?

Žádný stát, žádná vláda a politici nikdy nic neudělají nic proti tomu, aby zabránili jakékoliv katastrofě. Jednak je to proto, že je nelze s dostatečnou časovou rezervou předvídat a když ano, tak díky nim, můžou ještě víc svazovat občany represivními opatřeními a tak je udržovat v poslušnosti. Tedy především je omezovat na svobodě zákazy a organizovanými cykly běžného života, uniformovat jejich život podle vlastní potřeby.
 
Korona krize jasně ukazuje, jak stát a politici zneužívají moc. Opatření jsou jen sociálními experimenty, které mnohdy hraničí fraškou, jakýmsi chaotickým představením bez scénáře. Každopádně data se ukládají a analyzují a podle mne se připravuje něco jiného, daleko sofistikovanějšího. Média už nyní připravují svět na podzim, kdy bude druhé vlna koronaviru, která bude ještě horší, než ta současná. Vypadá to, jako by koronavirus porazil sezónní chřipku a sám se ujal trůnu ve světě virů. Ale ono nepůjde o žádný vir a jinou pandemickou nemoc. Půjde o udržení stávající moci celosvětového finančního systému, který je už několik let na cestě ke kolapsu. A to jaksi není žádným tajemstvím. Jednoduše tu mrtvolu, která slibovala neomezené možnosti v omezeném prostoru, chtějí nechat při životě a to za každou cenu. Začnou různé státní podpory na škody pandemie, kdy především se budou odškodňovat malí a střední podnikatelé. Ti budou omezeními postižení nejvíce. Ve svém důsledku půjde o podporu, která díky dalším vlnám nepůjde vrátit a tak budou muset živnosti ukončit. Stát vydá opatření, která to doslova přikážou. Aby se co nejvíc zabránilo šíření především informací, omezí se cestování. Internet bude z větší části pod kontrolou, takže se lidé z něj dozví jen to, co bude potřeba. Cílem bude znamenat ještě větší kontrolu financí a to především u široké veřejnosti a to tak, že se postupně bude rušit hotovost. Zrušení fyzického oběživa bude občan plně v moci aparátu, který bude spravovat virtuální finance.
 
Vzít vir jako nástroj, kterým se očistí finanční svět bez toho, aniž by se změnil, je naprosto geniální.
Návrat na obsah