Předsudečná nenávist - Genog

Přejít na obsah

Předsudečná nenávist

Volné myšlenky

Předsudečná nenávist

 Toť nový pojem, který má ochránit ty, kteří jsou přecitlivělí a nejsou schopni se bránit mikroagresi. Místo zdravého pohledu na svůj problém a snažit se ho řešit, budujeme takto submisivní společnost, která na jedné straně bude přecitlivělá na všechno, co se jí nelíbí a druhá bude ta, které se zakáže veřejně říkat, co si myslí.
 Toť nový pojem, který trestá každého, kdo se veřejně podělí o to, co si myslí, aniž by někoho konkrétně urazil, stačí, když se to dozví ten, kdo si bude myslet, že daným výrokem uražen je. A jste v háji, v nejlepším případě dostanete podmíněný trest, tedy jako za dokonaný trestný čin! Takhle politici řeší situace, které sami zavinili, především schvalování různých deviantních preferencí za legitimní a násilím nutit občany, aby to respektovali. Místo sebereflexe se vytvářejí nové pojmy, které zdravou část populace uráží, dehonestují a omezují. Prostě jako vždy, nebude se nic napravovat, kvalitní výchova je vždy na základě tvrdého trestu.
 Předsudečná nenávist, kdy nesprávným chováním se jí může dopustit každý. Už jen tohle prohlášení zákonodárců svědčí o celkové systémové poruše právního systému, který nemá se zárukou svobodného projevu už nic společného. "Dvousečná zbraň, která bude ničit i toho, kdo ji proti komukoliv použije. Postupem času, v obratu dějin i samotné soudce.

 Jestliže se vláda a její zákonodárci uchylují k represivním opatřením, které nejsou zcela průkazná, ale zakládají se na možných smyšlenkách, nejedná se již o demokratický a svobodný právní stát. Tohle se dá srovnat snad už jen s Maovou kulturní revoluci, kdy tímto burcoval lid k boji proti starému myšlení, obyčejům, návykům a kultuře. Násilím bylo nuceno si myslet to, co banda čtyř uznala za správné. Lidé se navzájem udávali jen proto, aby je neudal někdo jiný, protože kdo neudával, byl podezřelý. A tímto naše vláda, stejně jako celá EU takto praktikují stejné metody! Cílem je totální chaos a následný rozklad společnosti!


Návrat na obsah